GÜDE GSZ 100/200 Elektrický lanový naviják 55050

TOP 4 v kategorii Autonavijáky

GÜDE GSZ 100/200 Elektrický lanový naviják 55050

Elektrický lanový zvedák, určený pro svislé zdvihání nebo spouštění pevných břemen do max. hmotnosti 200 kg. - Přípojka motoru: 230 V - Motor: 500 W - Max. zdvihací síla: 100...
2 099 Kč
Garantovaný nákup z KAMODY.CZ

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 15 938 recenzíDalší informace

Typ navijáku
elektrické
Napájení
230 V

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• bezpečnost- automatické vypnutí - na konci lana je větší oranžový límec a ten když se přiblíží samotnému navijáku tak se opře o kovové ramenko a to ho vypne, pokud není lano kolmo k zemi a je nějak nahnuté tak se může stát že i tohle raménko vypne takže bezpečnost i do stran
    • ovládání, velké, akorát do ruky, asi vydrží i nějaký ten náraz. ovladání je zavěženo na ocelovém lanku které je cca o 10 cm kratší než kabel k ovládání, takže kabel k ovládání ani nemůžete nějak tahat lámat a pod a tak vydrží.
    • uchycení je jednoduché na 4 místech - šroubech

dobrý výrobek, samozřejmně zase made in china ale co dneska není, zatím jsem zkoušel cca 4 hodiny a vahá ruzná od 40 do 90 kg a výkon v pohodě. Prostě cena výkon spokojenost. doporučuji, pokud bych ho potřebvoval častěji tak bych asi raději přihodil ještě litr a koupil vykonější, ale já to potřebuji pouze jednou dvakrát za rok, takže vzhledem k tomu jsem spokojený a DOPORUČUJI !

Typ navijáku
elektrické
Napájení
230 V

• Přípojka motoru: 230 V
  • Motor: 500 W
  • Max. zdvihací síla: 100 kg (bez vratné kladky), 200 kg (s vratnou kladkou)
  • Max. výška zdvihu: 11 m (bez vratné kladky), 5,5 m (s vratnou kladkou)
  • Průměrná rychlost zdvihu: 10 m/min. (bez vratné kladky), 5 m/min. (s vratnou kladkou)
  • Rozměry lana: délka 12 m, průměr 3,5 mm
  • Hmotnost (cca): 11,4 kg

Zvedání nákladů pomocí vratné kladky (do hmotnosti 200 kg), přímé zdvihání zátěží do hmotnosti 100 kg, kombinovaný systém ochranných funkcí pro maximální bezpečnost při práci se zvedákem (›koncový spínač pro zvedání/spouštění, nouzový vypínač), jednoduché ovládání prostřednictvím přepínače na elektrickém kabelu.

Motor 0,45 kW s tepelnou ochranou (druh provozu S3 20%: 10 min.), blok motoru a převodová skříň z hliníkového tlakového odlitku, ocelové lano O 3,0 mm se závěsným hákem, ovládání s 1,6 m přípojným kabelem, pomocná kladka s břemenovým hákem, konzola zvedáku z ocelového plechu (povrchová úprava práškovým lakem), montážní sada pro zavěšení součástí dodávky (spony, šrouby). Certifikát TÜV / GS.

Ilustrační foto

1zákazník doporučuje produkt